Trajtimet

Trajtimet ne kliniken tone..

Mesoni per ne

Rreth klinikes tone

Kontaktoni me ne

Mundesite e kontaktimit

Rezervoni takimin tuaj

Format e kontaktit me ne

Miresevini ne Ohri Medical

Ne kemi ndertuar nje marredhenie afatgjate me pacientet e bazuar mbi besimin reciprok.

Fizioterapi profesionale,trajtohen shum diagnoza dhe patologji nga lemia e ortopedise,traumatologjise,neurologjise dhe reumatologjise.Drejtuar nga Fzt.i dipl.IDRIS ISA nga Maqedonia,pervoje pune 29 vjet, nga te cilat 17 vjet ne spitalin ortopedik te Ohrit, 5 vjet ne Gjermani dhe mbi 6 vite ne Tirane.

Gjithe ky projekt do te ishte pothuajse nje mision i pamundur, pa mbashtetjen ne cdo lloj forme te biznesmenit te njohur z.Luan Ismalaj.

Trajtimet tona

Ne kliniken tone trajtohen keto diagnoza

Spondiliartroza

semundja e kohes

HERNIE DISKALE

Shtylla kurrizore mundeson pozicionin e drejt te trupit

Bursite

ne trupin e njeriut gjindet nje qese e vogel me leng ne brendesi

ARTRIT REUMATOID

Paraqet inflamacion kronik dhe progresiv

DEMTIME SPORTIVE

Jane shum te shpeshta,ndodhin edhe te sportistet aktiv edhe te ato qe meren me rekreacion dhe palestra

Spondiliartroza

semundja e kohes

Pothuajse nuk ka drejtim ne mjekesi ku fizioterapia nuk eshte pjese e mjekimit ose rehabilitimit. Eshte aplikim i energjive fizike( drite,ngrohtesi, elektricitet, magnetike,mekanike etj) me qellim preventive, mjekimi dhe rigjenerimi i demtimeve dhe patologjive te ndryshme dhe kjo quhet Rehabilitim.

Orari I punes

E Hene 08:00- 18:00
E Marte 08:00- 18:00
E Merkure 08:00- 18:00
E Enjte 08:00- 18:00
E Premte 08:00- 18:00
E Shtune 08:00- 13:00
E Diel Pushim

Ju nevojitet nje trajtim fizioterapik I specializuar?

Telefononi tani ne 0699769207 dhe merrni sherbimin me te mire ne Shqiperi